Ze života v obci

V této rubrice naleznete příspěvky, glosy a názory, které rozhodně stojí za to si přečíst a dále podrobnější informace o připravovaných nebo proběhlých akcí, které mají spojitost s naší obcí. Přispěvovateli této rubriky jsou především organizace, spolky, sdružení a běžní občané.

 

2022

Zájezd do divadla 12.5.2022
Po dlouhé době "covidové" přichází první kulturní oživení pro naše občany! Městská knihovna a informační centrum Březová nad Svitavou pořádá ve spolupráci s městem Březová nad Svitavou a obcí Rohozná zájezd na činohru "Když se zhasne". Pro občany obce Rohozná je doprava hrazena z rozpočtu obce a vyčleněna je pro nás polovina kapacity autobusové dopravy. Bližší informace jsou pro Vás připraveny zde >>> Zájezd do divadla 12.05.2022. Informace o představení naleznete zde >>> http://www.moravskedivadlo.cz/cinohra/repertoar/kdyzsezhasne/?s=detail Neváhejte se přihlásit na OÚ!

 

Tým Rohozné v městské hokejové lize Svitavy
Věděli jste, že se po ledových plochách prohání tým Rohozná JOKERS, který na svém dresu hrdě nosí znak naší obce? Několik fotografií z jejich první sezóny a rozhovor se zakladatelem a kapitánem mužstva v jedné osobě jsme pro Vás připravili zde >>> Rohozná JOKERS - hokejový tým.